fartuchy jednorazowe

Medyczny fartuch jednorazowy

Fartuchy jednorazowe są wykorzystywane na szeroką skalę w wielu branżach, przykładowo w medycynie. Czym odznaczają się te produkty? Dlaczego warto z nich korzystać? W jakich branżach stosuje się fart czytaj więcej »

DORADZTWo z zakresu ochrony śRODOWISKa

Doradztwo z zakresu ochrony środowiska

Doradztwo z zakresu ochrony środowiska to bardzo ważny aspekt, z którego coraz chętniej korzystamy. Na rynku znajdziemy sporo firm, które oferują doradztwo w tym aspekcie, świadcząc zazwyczaj jednora czytaj więcej »

części Do maszyn BUDOWLANYCH Cat

Niezawodność urządzeń budowlanych

Szukasz bardzo dobrych koparek albo ładowarek lub też przyczep? Dobrze jest na pewno w takich okolicznościach wykorzystywać sprawdzonych inwestorów działających na tym polu. Ładowarka np. może być ko czytaj więcej »

ODBIóR mieszkania

Wady w mieszkaniu

Nie zawsze jesteśmy tego świadomi, ale niekoniecznie odebranie mieszkania musi przebiegać wzorcowo. Pamiętajmy jednak, aby zgłaszać wszystkie wady w mieszkaniu albo w domu tak, aby również deweloper czytaj więcej »

Taśmy pakowe RZESZóW

Brązowa taśma do pakowania

Jedną z najpopularniejszych taśm do pakowania jest ta, którą producent wypuszcza na rynku w kolorze brązowym. To uniwersalny kolor, który daje nam możliwość zakrywania na pudełku pozostałości po inn czytaj więcej »

fotobudka wesele

Niesamowita atrakcja weselna

Chodząc po weselach można powiedzieć ze wszystko widzieliśmy i nic nie jest wstanie nas zaskoczyć. Były skoki spadochronowe, fontanny z czekolady, znane zespoły, pokazy fajerwerków. To wszystko już by czytaj więcej »

nietypowe atrakcje weselne

Fotobudka to inaczej uśmiechnij się

Czasami zastanawiamy się na tym jak uświetnić jakąś uroczystość. Nie jest to proste zadanie, biorąc pod uwagę fakt, że dziś za pieniądze można mieć wszystko. Jak to mówią do wyboru do koloru. Ostatnio czytaj więcej »

WYCENA dzieł Sztuki

Cena dzieła sztuki. Skąd się bierze?

W dzisiejszym tekście porozmawiamy na temat tego skąd się bierze cena sztuki. Wiele osób nie wie jak wygląda i najwyższy czas to zmienić. Przynajmniej tak wszystko wygląda z mojej perspektywy. Otóż, czytaj więcej »

garażE blaszane LUBUSKIE

Lubuskie oraz garaże blaszane

Dzisiejszy tekst odnosić się będzie do garaży blaszanych oraz województwa Lubuskiego. Województwo Lubuskie jest województwem, w którym mamy najlepsze garaże blaszane. Zdaje sobie sprawę, że to może b czytaj więcej »

nOCLEGI W górach

Decyzja dotycząca noclegu w górach

Decyzja dotycząca noclegu w górach może być tylko i wyłącznie jedna. Jak się zapewne domyślają Państwo, mam na myśli . Uważam, że noclegi w górach to jest najzwyczajniej w świecie coś pięknego, coś c czytaj więcej »

 

Czy można smażyć na diecie?

olej kokosowy

Diety kojarzą się ludziom z samymi wyrzeczeniami, dlatego mało kto przechodzi na nie z własnej woli. Gdy jednak już się na to decyduje, wie, że będzie musiał zacząć odmawiać sobie pewnych rzeczy, czyli m.in. smażonych kotletów, chrupiących kurczaków bądź frytek. To wszystko trzeba przecież smażyć, a jak wiadomo, smażenie jest jedną z gorszych i bardziej niezdrowych obróbek termicznych. Czy więc koniecznie należy jej unikać, będąc na diecie?

Niekoniecznie, bo oczywiście smażenie zawsze może być przeprowadzane zupełnie inaczej. Tradycyjnie, chcąc je przeprowadzić, gospodyni domowa wyciąga teflonową patelnię i wylewa na nią sporą ilość najzwyklejszego oleju rzepakowego. Później, gdy olej się rozgrzeje, wrzuca na niego mięso lub inne produkty, czeka kilka minut, a potem odwraca na drugą stronę. A gdyby ta sama kobieta zastosowała olej kokosowy, zastępując nim ten rzepakowy, już zaoszczędziłaby trochę kalorii. Nie powinna również wylewać ogromnej ilości takiego oleju na patelnię, bo lepiej zamoczyć w nim mały pędzelek i posmarować nim rozgrzane naczynie. Ważna jest też sama patelnia, bo ta jakościowa, ceramiczna, pozwala smażyć rzeczy na mniejszej ilości tłuszczu.

dobra olej kokosowy

Nawet odchudzając się, nie trzeba od razu całkowicie rezygnować z ukochanych potraw smażonych, które od dawna goszczą w polskich domach. Wystarczy przygotowywać je tak, by dostało się do nich jak najmniej tłuszczu i by był to tłuszcz zdrowy, np. kokosowy. Dania przyrządzone w ten sposób na pewno nie przeszkodzą w odchudzaniu.